• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

Візаж

Візаж —

це насамперед мистецтво. Професійний візажист працює насемперед  над  гармонійним поєднанням зачіски, макіяжу і всієї зовнішності людини.Професія візажиста вимагає  знань психології кольору, законів композиції і малюнка, зрештою неабиякого відчуття смаку та міри.
 • від 450 грн.

  Макіяж

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

   

  Візаж – це мистецтво створення досконалого особи в понятті на сьогодні, або навіть у випередженні моду, мрії про завтра. Більшість візажистів можуть нанести макіяж професійно, однак проникати в емоції, що живуть через колір, а також почуття дівчини, яка бажає любити і мріяти, може далеко не кожен візажист.

  «Всі абсолютно, абсолютно все» – це девіз усіх, хто доторкається до самого інтимного, до лиця. Взявши в руки кісти, ви моделюєте кожну частину обличчя, передбачаючи успіх вашої моделі, якою є сучасна жінка.

  Нове бачення оформлення обличчя є мистецтвом композиції плями, а також кольору, лінії, форми, стилю і моди.

  Щоб знайти себе разом з професіоналами, потрібно навчитися робити макіяж не за звичкою, а в якості ритуалу. Також потрібно бути завжди різною, проте впізнаваною, тобто стильною.

  Для цього є декоративна косметика. Вона як одяг, створена для того, щоб грати настроєм і емоціями, ловити моду за хвіст, насолоджуватися собою і дихати ефіром моди, граючи черницю або зірку.

  Ви справжня і володієте мистецтвом настільки, щоб не бути в залежності від макіяжу.

  Процес навчання майстерності як художника особи – досить трудомісткий: потрібно створити справжній витвір мистецтва, правильно розставляючи композиційне пляма, також необхідно знайти баланс і вгадати настрій, природно, кольорове.

  Кожному учневі навчитися бачити, а також вміти моделювати особа, демонструючи індивідуальні особливості і характер, не так вже й просто, як може почути. Необхідно чергувати почуття кольору, спостерігаючи за природою. Почуття пропорції: порівнюючи деталі особи, потрібно постаратися великі обриси не збільшити, а також не зменшити дрібні елементи особи.

  Кожна дівчина або жінка, дивлячись у дзеркало, не повинна боятися експериментів, щоб удосконалювати себе і свою красу. Імідж клас – послуга не для професії, це навчання для себе! Красива дівчина розумна, так як процес самовдосконалення на кожній стадії життя змінює зовнішній вигляд дівчини.