• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ДОЗВОЛЬТЕ СОБІ СТИЛЬНУ СТРИЖКУ СВОЄЇ МРІЇ!

Модна стрижка

один з чинників нашої зовнішності, яка привертає увагу оточуючих. Стрижка може виділити вас з натовпу або загнати в темний кут. Перш ніж зважиться на стрижку волосся необхідно не тільки підібрати модну зачіску але ще і впевнитись що ця стрижка підходить під ваш овал і риси обличчя. Красива жіноча стрижка – це завершальний штрих в створенні красивого жіночого образу. Вона підкреслює індивідуальність, жіночність і шарм жінки, надає їй привабливість і чарівність.
 • від 130 грн.

  Стрижка

 •  

  ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

   

  Модні тенденції в стрижках Сьогодні перукарі використовують у своєму робочому арсеналі величезну кількість жіночих стрижок, підібравши набільш оптимальний варіант для того чи іншого жіночого типажу, оскільки від правильного вибору зачіски багато в чому залежить стиль, імідж і образ жінки.

  За допомогою красивої стильної стрижки і ефектної укладки можна візуально змінити пропорції, м’яко і не помітно скорегувавши всі дефекти, зробити акцент на перевагах жіночого обличчя, вигідно підкреслити красиві лінії, форми або, навпаки, незвичайний колір очей або відтінок шкіри.

  Отже, давайте розглянемо найбільш популярні типи і види стрижок, які використовуються сьогодні в перукарському мистецтві. До речі, не забувайте, що тільки модельні стильні стрижки, зроблені у хороших майстрів, дозволяють створити ідеальний жіночий образ, продемонструвати її почуття моди і елегантність, надаючи власниці стрижки справжній шарм і чарівність.
  Це може здатися дивним, але навіть традиційні, класичні типи і види стрижок, можна перетворити в модельну оригінальну зачіску. Достатньо, щоб в неї були внесені деякі індивідуальні особливості, наприклад, асиметричні пасма, розпатлане в хаотичному, на перший погляд, а насправді дуже продуманому безладді, модний чубчик або незвичайний відтінок, що досягається за допомогою тонування або колорування.

   

  Типи і види стрижок з рваними пасмами

  Стрижка з рваними пасмами, настільки популярна в останні роки, підходить не всім жінкам. Так, вона абсолютно втрачає всю свою елегантність на рідких, кучерявих, хвилястих і тонких волоссях, зате, дівчатам з густими, слухняним і достатньо м’яким волоссям вона може підійти. Техніка рваних пасом змушує по-новому поглянути і на таку традиційну й усталену стрижку, як каре, адже класичний рівний зріз замінюється рваними прядками, додають образу певні пустощі і сексуальність.
  На м’яких і слухняних волоссях середньої довжини рвані стрижки також виглядають більш ніж доречно. Так, скажімо, стрижки на основі каскаду допомагають надати особі ідеальну округлість і, одночасно, збільшити обсяг стрижки, створюючи нові образи за допомогою різних укладок.

   

  Типи і види каскадних стрижок

  Драбинки (так часто називають каскадні зачіски в народі), виконуються за допомогою переходів від найбільш короткого  потиличного волосся до більш довгих пасм. Додатковий “плюс” рваного каскаду – можливість сформувати рвані пасма як по всій довжині волосся, так і на самих кінчиках, не зачіпаючи основну структуру волосся.

   

  Укладати каскад – більше, ніж легко, тому в цьому плані просто ідеальна стрижка для працюючих жінок, які з допомогою фена, гребінця з великими зубцями або власних пальців за пару хвилин можуть створити дуже стильну, модельну зачіску.