• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

Дозвольте собі бути красивою у будь-яку пору року!

Солярій –

це сонце на замовлення. Лампи солярію, як і сонце випромінюють ультрафіолетові промені, які складаються з трьох типів хвиль: А, В і С . «А» – промені «викликають» мелонін, який знаходиться вже в шкірі і шкіра набуває коричневого відтінку. «В» – промені сприяють утворенню меланіна і вітаміна D, який вбиває різні бактерії. Короткі хвилі типу «С» – найшкідливіші, але завдяки озоновому шару вони до нас не доходять і їх не випромінюють лампи солярію.
 • від 6 грн.

  Солярій 1 хв.

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

   

  В правильному «дозуванні» засмага створює свого роду захист Вашій шкірі від сонячних опіків. Тіло з гарною натуральною засмагою асоціюється з спортом, красою і здоровям. Естетично-спокусливий коричневий відтінок засмаги підкреслює особисту харизму і впевненість у собі. Засмагле тіло стає невід’ємною частиною іміджу.

  Ми пропонуємо Вам засмагу в професійному вертикальнону турбосолярії Ergoline з аквабризом.

  Вертикальні солярії – це новинка косметичної індустрії і в даний час вони отримують все більшу популярність. Такий вид солярію більш гігієнічний, тому що тіло не стикається з внутрішньою поверхнею. Рухи людини під час сеансу не скуті, можна приймати будь-яку зручну позу, тому засмага в вертикальному солярії лягає  рівномірно (без білих плям на внутрішніх поверхнях рук, ніг або на боках) і виглядає природно.

  В салоні краси та здоров’я “Версаль” Ви можете придбати великий спектр косметики для салярію.