• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ПЕДИКЮР

Педикюр

 (фр. pédicure, від лат. pes (pedis) – нога і curo – піклуюся) – спеціальний догляд за пальцями ніг (наприклад, видалення мозолей, поліровка нігтів). По суті – аналог манікюра для ніг.
 • від 250 грн.

  Педикюр

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

     У минулому педикюром займалися цирюльники. На початку XX ст. в Європі з’явилися спеціальні заклади для виконання педикюру.

    При проведенні процедури педікюру ми комбінуємо класичний або європейський вид педикюру для приведення в порядок пальчиків ніг і нігтиків, та апаратний – для обробки загрубілої шкіри ступні.

     Є два види педикюру: класичний і апаратний.

     Класичний педикюр вже протягом багатьох років залишається однією із найпопулярніших косметичних процедур не лише серед жінок, але й чоловіків.

     Обрізний (класичний) педикюр є невід’ємною процедурою догляду за ногами. І не зважаючи на те, що з кожним днем салони пропонують всі більше альтернативних рішень для догляду за стопами (найефективнішим серед яких є апаратний педикюр), обрізний ,педикюр має великий попит серед клієнтів.

     Апаратний педикюр, що прийшов до нас з Німеччини, завойовує собі все більше шанувальників. Він робиться насуху, володіє м’яким впливом, вирішує більшість проблем стопи ніг (мозолі, натоптиші).

     Процедура апаратного педикюру допустима навіть для хворих на діабет або грибковими захворюваннями стоп. Таким людям звичайний педикюр, який проводиться на розмоченої після води стопі, протипоказаний.