• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ЗРОБІТЬ СВОЇЙ ШКІРІ ПРИЄМНЕ – ЗАМОВТЕ ПАРАФІНОТЕРАПІЮ У НАС

Парафінотерапія -

це дуже приємна омолоджує і тонізуюча процедура для шкіри обличчя, рук і ніг. Виконується ця процедура за допомогою розплавленого і розігрітого до 55 градусів косметичного парафіну. Парафінотерапія вам запропонують не тільки в косметичному кабінеті, але й майже в будь-якому салоні краси, зараз ця процедура дуже популярна.
 • від 90 грн.

  Парафінотерапія

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Парафінотерапія для рук.
  Шкіра рук постійно страждає від перепадів температур, впливу хімічних компонентів і, як наслідок – сухість шкіри, лущення, почервоніння, тріщинки. Парафінові ванночки для кистей рук дозволяють ефективно позбутись від усіх вище перерахованих негараздів шкіри рук всього за один сеанс. Одночасно з парафінотерапією рук відбувається укріплення структури нігтів. Тривалість ефекту від даної процедури залежить від вас, чим більше уваги приділено збереженню шкіри її очищенню, живленню, зволоженню, тим довше шкіра буде вам вдячна і радувати хорошим виглядом.

  Парафінотерапія для ніг.
  Найчастіше проблеми, пов’язані з ногами, виникають від незручного взуття або частого ходіння на каблуках, від пересохлості шкіри. Можуть появлятись тріщини на ступнях, сухість шкіри, натоптиші, мозолі, що не лише не естетично але не комфортно. Парафінотерапію ніг рекомендують для грубої та сухої шкіри ніг, оскільки процедура сприяє швидкому загоєнню тріщин та відновленню шкіри ніг, зволожує, покращує кровообіг та знімає втому, набряки.
  Парафінотерапія – ефективне рішення, коли не допомагає крем. Шкіра рук вважається досить ніжною і делікатною. Вона практично позбавлена захисного підшкірно-жирового шару, тому гостро реагує на температурні коливання і дію агресивних речовин. Позбавлені належного відходу, руки зрадницький демонструють вік. Якщо Ви миєте посуд без рукавичок, багато працюєте з водою або вимушені постійно застосовувати антисептики, то Вам напевно знайомі такі симптоми, як сухість, роздратування і в’ялість шкіри. У зимовий час наша шкіра найуразливіша. Вона страждає від морозу і вітру, а сухе повітря в приміщенні зневоднює її. Там, де безсилий будь-який крем, з легкістю справляється парафінотерапія. Проста 20-хвилинна процедура забезпечує стійкий ефект, який зберігається впродовж 1-2 тижнів.