• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

КРАСИВІ НІГТІ ВІД САЛОНУ ВЕРСАЛЬ – СТИЛЬ У ВСЬОМУ!

Нарощування нігтів

вже давно перестало бути розкішшю. Тепер це задоволення може дозволити собі кожна жінка, яка хоче мати доглянуті та привабливі руки, та при цьому бути спокійною за своє здоров’я. Адже за допомогою науки та сучасних технологій, створюються матеріали, які не пошкоджують власний ніготь, не є токсичними, не викликають алергію, а навпаки покращують структуру нігтя, запобігають ламкості та слоїнню.
 • від 450 грн.

  Нарощування нігтів

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Серед технологій нарощування нігтів,які користуються найбільшим попитом можна виділити два види : акрилове та гелеве нарощування.

  Нарощування нігтів гелем – найсучасніша з технологій. Гель – це матеріал, який повністю твердіє (полімеризується) виключно під дією ультрафіолетової лампи, і як наслідок ми маємо достатньо міцне покриття. Відразу після затвердіння на нігтях утворюється бездоганно гладкий та блискучий шар.

  Нігті, нарощені саме за цією технологією, виглядають красиво і максимально природньо.

  Акрил – це пудра, яка при змішуванні з мономером (рідка речовина з різкуватим запахом) перетворюється в густу масу(акрилат), яка в свою чергу швидко твердіє. В більшості випадків акрил нарощують на форми. Майстер швидко наносить матеріал на нігті, після висихання ніготь моделюється за допомогою пилочки та полірується до блиску. Як гелевим, так і акриловим нігтям необхідна корекція — процедура, після якої нігті знову набувають неперевершеного вигляду. Для того, щоб корекція займала якнайменше часу і фінансових затрат, її слід проводити кожних 3-4 тижні, залежно від природнього росту нігтя.