• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

БЕЗДОГАННІ НІГТІ ВІД САЛОНУ ВЕРСАЛЬ – ПЕРЕКОНАЙТЕСЬ САМІ!

З давніх-давен

склалася думка, що доглянуті нігті та руки – це престиж, комфорт, почуття впевненості жінки та чоловіка в собі, адже такі руки є свого роду візитною карткою.
 • від 100 грн.

  Манікюр

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Манікюр – слово латинського походження і означає власне “піклування про руки”. У нашому салоні Ви зможете вибрати різні види комплексного професійного догляду за руками та нігтями рук.

  Найпопулярніші види догляду за руками та нігтями:

  Обрізний, “мокрий” манікюр
  Ще його називають гігієнічним – це звичайний, давно всім відомий вид манікюру, при виконанні якого застосовується тепла вода з милом для мацерації (замочування рук), щипчики і ножиці для обрізання кутикули та ороговілої шкіри.

  Необрізний “сухий” манікюр
  Головна відмінність – відмова від ножиць та щипців для обрізання кутикули. Інші назви – біологічний (застосовуються спеціальні препарати для пом’якшення і видалення кутикули) чи європейський (у більшості розвинутих країн він найбільш популярний завдяки своїй технологічності та нетравматичності).

  Апаратний манікюр
  Різновид євроманікюру, відмінність якого полягає лише у застосовуваних інструментах. Апаратний манікюр виконується з допомогою електричного пристрою із різноманітними насадками. Є диски для нігтів, що виконують функцію пилочок. Конусоподібні насадки працюють як лопатки для кутикули. Є інструменти для видалення мозолів,

  Чоловічий манікюр
  Манікюр для чоловіків має ряд відмінностей від звичайного, жіночого. Перш за все це обумовлене структурою чоловічих нігтів і особливостями шкіри їх рук. Як правило, у чоловіків міцні нігті, вони порівняно рідко розшаровуються. Зате форму нігтьового ложа необхідно коригувати майже завжди. Для цього застосовується просте правило: форма вільного краю нігтя повторює форму подушечки пальця. Інші варіанти форми, як правило, надають чоловічій руці безглуздого вигляду.