• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
  • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ЛІКУВАННЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВОЛОССЯ

Здорове волосся це - модно!

Люди прагнуть завжди гарно виглядати.У нашому місті Тернополі та й в будь-якому іншому, волосся страждає від сухого кондиціонованого повітря в приміщеннях, великої кількості токсичних речовин у повітрі та інших факторів. Без щоденного догляду за волосся змінюється фактура, стає сухим, ламким волосся або з’являється лупа.

[our_menu_item] Can't find a product with such ID "1441".

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

 

 

Лікування та відновлення волосся: золоті правила правильного  догляду

Випадання волосся на даний час це  проблема  у людей не тільки похилого віку з нею можна зіткнутись і до двадцяти років. Причиною є  погані екологічні умови та  високий рівень стресу в нашому житті. Найкраще лікування – це є щоденнний догляд за ним. Є способи, які  допомагають підтримати здоровий стан волосся.

Ні в якому разі не розчісуй мокре волосся!

Коли ваше волосся мокре воно особливо слабке. При  необхідності пригладьте волосся  живильним  лосьйоном  і власними пальцями, тому що гребінець при розчісувані  пошкоджує мокре волосся.


Їжте овочі та фрукти!

Овочі і фрукти  містять  вітаміни і мікроелементи, які роблять їх сильнішими та забезпечують випаданню волосся . Тому варто приймати мультивітаміни хоча б один раз в тиждень.
Раз на один або два місяці підстригайте волосся!

Також потрібно регулярно підрізати волосся, навіть якщо ви відрощуваєте його. Тому що кінчики волосся згодом стають слабшими, починають сіктися якщо їх вчасно не підрізати та можуть пошкодити волосся по всій довжині.
Повертати красу завжди складніше, аніж зберегти гарне та густе волосся.Тому догляд за волоссям повинен бути регулярним!