• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
  • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

КОНТУРНА ПЛАСТИКА

Контурна пластика -

це процедура перетворення контурів обличчя, форми та об’єму губ за допомогою підшкірних ін’єкцій. В результаті такі вікові зміни, як носо-губні складки і зморшки, поступаються місцем підтягнутою і гладкою шкірою.

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

 

В даний час основні напрямки контурної пластики – це зміна контурів обличчя і губ, збільшення обсягу губ і корекція зморшок за допомогою різних філлерів (гелів), які виготовлюються з гіалуронової кислоти.

Довготривалий ефект, виражена гідротація тканини, значний ефект ліфтингу за рахунок пролонгованої фази вологоутримування, розгладжування мікро- і макрорельєфу шкіри вже після 1-ї процедури, виражена ремоделююча дія
показання :
• фото і хроностаріння шкіри, обличчя, шиї, декольте, рук
• дегідратація шкіри
• антистрестерапія шкіри
• корекція атрофічних рубців

Контурна пластика губ – це процес введення в дерму гелів-філерів для компенсаціінедостающего обсягу, а також для усунення зморшок в області губ.
У сучасній косметології дана технологія застосовується для:
Збільшення обсягу губ покращення їх форми.моделювання контуру губ. Коррекціі асиметрії губ.Усунення зморшок в області роту

З віком гіалуронової кислоти в шкірі стає все менше, через це губи втрачають свій насичений колір, форму і об’єм, що робить зовнішній вигляд жінки привабливим. Тому корекція губ за допомогою контурної пластики – відмінний варіант для тих, хто хоче отримати необхідний результат за короткий термін, не вдаючись до операційних методів.