• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

КЕРАТИНУВАННЯ ВІД САЛОНУ ВЕРСАЛЬ – НЕХАЙ ВАШЕ ВОЛОССЯ БУДЕ НІЖНІШЕ ЗА ШОВК!

Кератинування

це інноваційний процес догляду, який повністю відновлює структуру волосся, на 80%, інтенсивно зволожує і наповнює волосся життєво важливими кератиновими протеїнами, які складають “основу” волосся! Волосся миттєво стає еластичним і блискучим! Це справжня революція у світі догляду за волоссям. Оскільки під час процедури відновлюється навіть дуже пошкоджене волосся.
 • від 1200 грн.

  Кератинуванняновинка

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  LUXLISS Keratin Smoothing Treatment BEAVER

  Кератинове відновлення і випрямлення BEAVER – формула, створена спеціально для випрямлення сильно кучерявого і неслухняного волосся, а також для відновлення пересушеноголамкого, освітленого та ослабленого фарбуванням волосся. Одне з кращих засобів у сфері догляду за волоссям! Кератинове відновлення і випрямлення Люкслісс від компанії Бівер повертає волоссю силу і блиск, і робить його ідеально прямим строком від 3 до 5 місяців. Після кератинового випрямлення і відновлення Бівер ваші волосся буде виглядати так, ніби ви зійшли зі сторінок глянцевого журналу!
  Переваги :

  Бразильське випрямлення BEAVER повертає до життя навіть сильно пошкоджене волосся, живлячи його, розгладжуючи і повертаючи волоссю його первинне здоров’я і красу. Засіб заповнює волосся кератином, усуваючи нерівності і пошкодження, надійно захищає волосся від ультрафіолетових променів та інших несприятливих чинників.


  Волосся після процедури надовго залишаються гладким, блискучим і абсолютно прямим!
  Процедура дає приголомшливий ефект – допомагає відновити навіть сильно пошкоджене волосся, живить волосся від коренів до самих кінчиків, насичує волосся корисними мікроелементами, розгладжує і повертає волоссю здоров’я, силу і красу.
  Засіб заповнює волосся кератином, відновлюючи структуру волосся зсередини. Неправильне харчування, стрес, шкідливі звички, ультрафіолетові промені та багато інших чинників згубно позначаються на стані вашого волосся – бразильське випрямлення надійно захищає волосся від будь-якого несприятливого впливу навколишнього середовища та забезпечує волоссю захист і оздоровлення.

  Особливості:

  Склад насичує волосся кератином, природним білком, необхідним для здоров’я і краси волосся. Кератин є найпотужнішим природним протеїном, проникає в структуру волосся, заповнюючи його зсередини, і робить волосся більш щільним, від чого ваші локони стають більш пружними, гладкими, слухняними і легко піддаються укладці.
  Забезпечує термозахист волосся.
  Процедура кератинового випрямлення має накопичувальний ефект!
  З кожним новим використанням текстура волосся і загальний стан волоссяпокращується!

  Гарантований результат:

  1 . Процедура забезпечує тотальне відновлення волосся.
  2 . В результаті процедури ви отримуєте м’яке, слухняне, ідеально пряме волосся.
  3 . Волосся набуває неповторного блиску і дивовижної шовковистість.
  4 . Волосся не тільки краще виглядає, але і стає більш здоровим.
  5 . Запобігає появі посічених кінців.
  6 . Укладання волосся займає в 3-4 рази менше часу і стає легкою і приємною.