• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ІНФРАЧЕРВОНА САУНА

Найсучаснішим різновидом сауни, є сауна на інфрачервоних випромінювачах. Хоча принцип дії випромінювачів і далекий від традиційних електричних, дров’яних або газових печей, але їх ефективність і зручність вже завоювали безліч шанувальників у всьому світі.

Найсучаснішим різновидом сауни

є сауна на інфрачервоних випромінювачах. Хоча принцип дії випромінювачів і далекий від традиційних електричних, дров’яних або газових печей, але їх ефективність і зручність вже завоювали безліч шанувальників у всьому світі.

 • від 150 грн.

  Інфрачервона сауна

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Нагріваючи в ІЧ-сауні забезпечується інфрачервоними хвилями, які нагрівають не навколишне повітря, а організм людини. Причому організм прогрівається на 4 сантиметри вглиб (у звичайній сауні – 5 мм). Відповідно і потовиділення при такому безпосередньому нагріві сильніше в два-три рази.

  Найголовніша перевага інфрачервоної сауни – це невисока температура повітря в приміщенні з випромінювачами, що дозволяє там знаходиться людям з протипоказаннями до відвідування традиційної сауни.

  Інфрачервона сауна – це унікальний оздоровчий комплекс, ефективний засіб у боротьбі з целюлітом і зайвою вагою. Повна очистка організму від токсинів, шлаків, очищення шкіри, пониження рівня холестерину в крові, підвищення імунітету. Кабіна виготовлена  із спеціально відібраного червоного канадського кедру і оснащена інкалоєвими нагріваючими, елементами четвертого покоління.