• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

Гігієнічна чистка обличчя

Чистка обличчя –

гігієнічна процедура, направлена на глибоке очищення пор шкіри від продуктів виділення сальних залоз, надлишку рогових відмерлих клітин і видалення закритих (білих горбків) і відкритих (чорних крапок) комедонів, міліумів. Чистка актуальна підліткам в період статевого дозрівання, яка допоможе в комплексі з іншими заходами мінімізувати вугрові висипи, людям з жирною шкірою, з розширеними порами, людям з ознаками в’ялої шкіри – стимулює обмінні процеси, кровообіг, підвищує пружність шкіри, детоксикує. Чистка допомагає позбутись джерел запалення, і тому є необхідною підготовкою до багатьох косметичних процедур.
 • від 500 грн.

  Гігієнічна чистка обличчя

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Чистка обличчя – гігієнічна процедура, направлена на глибоке очищення пор шкіри від продуктів виділення сальних залоз, надлишку рогових відмерлих клітин і видалення закритих (білих горбків) і відкритих (чорних крапок) комедонів, міліумів. Чистка актуальна підліткам в період статевого дозрівання, яка допоможе в комплексі з іншими заходами мінімізувати вугрові висипи, людям з жирною шкірою, з розширеними порами, людям з ознаками в’ялої шкіри – стимулює обмінні процеси, кровообіг, підвищує пружність шкіри, детоксикує. Чистка допомагає позбутись джерел запалення, і тому є необхідною підготовкою до багатьох косметичних процедур.

  Гігієнічне очищення полягає у видаленні певної частини рогового шару(рогових лусочок, що омертвіли) і комедонів. Косметолог не порушує цілісність шкірного покриву.

  Періодичне глибоке очищення потрібне будь-якій шкірі, але проблемній шкірі з чорними точками і вуграми обов’язково треба проводити очищення приблизно раз на місяць. Під час процедури відбувається відлущування відмерлих часток, видавляються вугрі і чорні точки, шкіра очищається від шлаків і токсинів, стимулюється обмін речовин і кровообіг. Після очищення шкіра починає краще вентилюватися, а це значно зменшує ризик появи нових вугрів і чорних точок.

  Після виконання очищення косметолог салону нанесе на Вашу шкіру зволожуючі і заспокійливі препарати, які приховають сліди дії на Ваше обличчя і Ви зможете прямо з нашого салону відправитися на романтичне побачення!