• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

КОЛІР ВОЛОССЯ, ЯКИЙ ВРАЗИТЬ УСІХ!

Фарбування, мелірування і тонування волосся.

Фарбування волосся є поширеною косметичною процедурою. У сучасному суспільстві регулярно змінюється мода на колір волосся. Мелірування волосся – досить складна і клопітка процедура , яку можна довіряти тільки фахівцям . Хороший майстер зможе правильно підібрати відтінки і вибрати пасма для фарбування виходячи з натурального кольору вашого волосся, їх довжини, стану.
 • від 680 грн.

  Фарбування

 • від 1000 грн.

  Мелірування

 • від 600 грн.

  Тонування

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Фарбування, мелірування і тонування волосся. Фарбування волосся є поширеною косметичною процедурою. У сучасному суспільстві регулярно змінюється мода на колір волосся

  Мелірування волосся – досить складна і клопітка процедура , яку можна довіряти тільки фахівцям . Хороший майстер зможе правильно підібрати відтінки і вибрати пасма для фарбування виходячи з натурального кольору вашого волосся, їх довжини, стану.

   Тонування волосся – це фарбування не стійкими фарбами, як завжди, а легшими засобами відтінків. Тонування привабливе для більшості жінок, оскільки дозволяє спробувати різні відтінки, перед тим, як остаточно визначитися з радикальною зміною кольору волосся. Особливо личить тонування волосся аматорам часто додавати волоссю новий відтінок відповідно до вимог моди, без проблем забезпечуючи собі новий імідж. І тонування м’якше відновить рідний колір на лише початкуючих сивіти волоссі (не більше 40% сивого волосся).

  Тонуванням волосся можна змінити відтінок або наситити природний колір. Фарби для тонування абсолютно не зачіпають внутрішню структуру волоса, а лише обволікають його, стримуючись лусочками кутикули. Вирівнюючи структуру волоса, тонування також забезпечує красивий блиск і насичений, природний колір.