• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

СТИЛЬ НІГТІВ – СТИЛЬ У ВСЬОМУ!

Все частіше жінки

віддають перевагу нарощеним нігтям, і в цьому є маса позитивних моментів. Перш за все, штучне покриття приховує недоліки природного нігтя, згладжує нерівності і надає потрібну форму і довжину. У повсякденному житті нігті часто ламаються і відстають, а система нарощування дозволяє позбутися від таких проблем.
 • від 20 грн.

  Дизайн нігтів, 1 ніготь

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Також деякі матеріали – екологічно чисті і захищають від негативних зовнішніх чинників, механічних пошкоджень. І, нарешті, нарощування створює неповторний, суто індивідуальний дизайн нігтів, який підкреслює особливий стиль і настрій їх господині.

   

  Дизайн гелевих нігтів дозволяє створювати манікюр будь-якого типу та складності, будь то аристократичний френч або складні весільні міні-букети прямо на нігтях.
  Гель-лаки для нігтів є своєрідною альтернативою гелю і лаку, поєднуючи при цьому тільки кращі якості кожного з продуктів. Як лак, вони прості у нанесенні, мають насичений колір і яскравий блиск аж до зняття. А як гель, вони не мають запаху, довго та надійно носяться. Засіб абсолютно гіпоалергений і не завдає шкоди організму.