• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
  • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

LOREAL PROFESSIONAL

Лікування та догляд L’oreal Professionnel

Сучасні люди прагнуть виглядати бездоганно в будь-який час року. У місті волосся страждають від токсичних речовин на запорошених вулицях, або сухого кондиціонованого повітря в офісних приміщеннях….

Без повсякденного догляду волосся можуть змінити свою структуру, стати сухими і ламкими або жирними, з’являється лупа. Повертати своїм волоссю колишню красу завжди складніше, ніж зберегти. Тому догляд за волоссям повинен бути регулярним! Вибираючи засоби для укладки і миття волосся, Ви можете отримати безкоштовну консультацію у фахівців салону «Версаль». Ніколи не забувайте балувати своє волосся, роблячи різні маски і відходи.

Нова високотехнологічна послуга для пошкодженого, ламкого, сухих і ламких волосся від L’OREAL PROFESSIONNEL, в результаті якої йде термо-відновлення пошкодженого волосся, відновлення і зміцнення внутрішньої структури волосся, підвищення міцності і еластичності. Волосся приголомшливо шовковисті, м’які та ніжні. Поверхню волосся стає гладкою по всій довжині. Волосся набуває винятковий блиск.

http://salon-versal.te.ua/likuvannya-ta-vidnovlennya-volossya