• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

РОЗКІШ НА ЯКУ ВИ ЗАСЛУГОВУЄТЕ!

Кожна жінка

мріє мати густе і пишне волосся. Але це, на жаль, дано далеко не всім. На виручку приходить процедура Bouffant для волосся. Після її застосування можна забути про щодення укладання волосся, адже ефект від неї діє від 4 до 6 місяців. По закінченні цього терміну нанесений склад поступово вимивається. Суть процедури полягає в нанесенні спеціального складу Paul Mitchell на прикореневу зону волосся. При цьому впливу на структуру волосся не відбувається.

 

 • від 1200 грн.

  Прикореневий

 •  

  ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

   

  Переваги проведеної процедури Bouffant:

  – Триваліший строк збереження зачіски.

  – Волосся набуває додатковий обсяг, стає шовковистим і м’якими.

  – Зачіска виглядає природньо і має доглянутий вигляд.

  – На зміну обсягу волосся і зачіску не впливають погодні умови, такі як мороз, вітер або дощ. Миття голови також може проводитись щодня без будь-яких наслідків для зачіски.

  – Нанесений склад не впливає на фарбу, яку використовують багато жінок для зміни свого іміджу.

  – У складі композиції відсутні агресивні компоненти.

  – Знижується негативний вплив від ваги маси волосся на шкіру голови. Тим самим усувається втома і головний боль.

  – Усувається проблема жирності волосся через  вентиляцію їх прикореневої зони і підживлення волокон корисними добавками.

  Склад композиції, якій обробляються волосся, нешкідливий для здоров’я волосся і організму в цілому. Більш того, волосся отримують відсутні їм живильні елементи. Для даної процедури підходять абсолютно будь-які типи волосся, в тому числі ламке і пошкоджене волосся. Доведено, що процедура Bouffant є на сьогодні найбільш дієвим, зручним і абсолютно безпечним методом впливу на волосся для збільшення їх обсягу і підтримки зачіски і здоров’я свого волосся в тонусі.

  <iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/whtlqjuzzPE” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>