• Тернопіль, б-р Т.Шевченка, 5
 • ‎(096) 460-85-45, 55-10-10

ВОЛОССЯ, ЯКЕ ЗАСТАВИТЬ ПРО ВАС ГОВОРИТИ

Брондування

досить таки новий і затребуваний варіант фарбування, суть якого полягає в поєднанні на волоссі світлих і темних тонів. Шалено красиве брондування виходить на довгих локонах, вони здаються об’ємніше і густіше за рахунок хитросплетіння відтінків. Брондування на коротке волосся теж робиться досить часто і виглядає стильно і модно.

 • від 900 грн.

  Брондування

 • ПОПЕРЕДНІЙ ЗАПИС: 55-10-10, (068) 708-79-18

  Колір бронд – це не моноколір, а переплетення тонів. Сам термін «бронд» не що інше, як поєднання двох англійських слів – білявий (blond) і коричневий (brown).

  Переваги брондування волосся
  Бронд вигідно відтіняє шкіру, надає їй сяючий вигляд, робить обличчя більш свіжим, молодить;
  переходи кольору роблять волосся візуально густішим, пишнішим і об’ємнішим;
  бронд допоможе тим, хто бажає відростити природний колір шевелюри. З його допомогою різниця між натуральним відтінком волосся і пофарбованими пасмами буде виглядати охайно і не так кидатися в очі.
  не доведеться часто підфарбовувати коріння, так як відростаюче волосся не буде виділятися з загальної маси;
  бронд чудово маскує сивину, якщо в цьому є необхідність.

  Протипоказання для процедури:
  Алергія на певні складові барвника.
  Тонке, тьмяне, зіпсоване попередніми фарбуваннями або хімічною завивкою пасма.
  Кучеряве волосся (переходи і гра кольору будуть непомітні).

  Найпопулярніші види Brond фарбування

   Класичне брондування волосся
  Характерна риса – наближений до натурального ефект. Майстер підбирає кілька тонуючих і фарбувальних відтінків, близьких один до одного. Процедура являє собою своєрідне мелірування, проте кольори виділених пасом повинні гармоніювати як між собою, так і з натуральним відтінком волосся.
  Пофарбовані в «художньому безладі» невеликі пасма створюють м’які переливи і сонячний блиск.

  Зональне брондування волосся
  Суть даної техніки фарбування полягає в тому, що брондування робиться з використанням світлих тонів і тільки на верхній зоні, а нижня зона фарбується в один колір (найчастіше, шоколадний, каштановий або натурально-русявий). Таке фарбування можна доповнити затемненням коренів волосся в тон нижній зоні.
  Результат приголомшливий – два кольори, світлий і темний, злилися воєдино! Такий варіант фарбування виглядає дуже оригінально і дозволяє бути одночасно і блондинкою, і брюнеткою, як би незвично це не звучало!

  Брондування волосся з ефектом Ombre Hair Color
  Такий варіант зонального брондування цього сезону був на піку популярності! Брондування з ефектом Ombre Hair – це плавна розтяжка кольору по довжині пасом і затемнення прикореневої зони в натуральний колір.
  Результат – об’ємне волосся, загадкові відблиски, стильний ефект відрослих локонів. Від них просто неможливо відвести погляд!

  Технологія брондування волосся
  Техніка брондування волосся, на перший погляд, може здатися простою. Однак, вміла і досвідчена рука майстра тут просто необхідна. Тому, вибираючи салон краси, не лінуйтеся прочитати відгуки в інтернеті і розпитати своїх знайомих, це якоюсь мірою допоможе уникнути невдалого досвіду.
  Щоб досягти бажаного ефекту, спеціалісту слід правильно підібрати відтінки для фарбування волосся. Найголовніше – не перейти грань, інакше замість модного брондування вийде звичайне, всім набридле мелірування. Розкид відтінків – не більше двох – трьох тонів.
  Перед процедурою необхідно безжально відрізати всі посічені кінчики – волосся повинні бути живим і абсолютно здоровим, інакше замість «відблисків сонця» вийдуть сухі і мляві пасма.
  Фарбування при брондуванні починається на відстані декількох сантиметрів від коренів. Волосся фарбуються майстром з певною програмою, яка і забезпечує гру кольору, відблиски і перелив відтінків. Тримати фарбу на волоссі слід не довше сорока хвилин, інакше перехід між пасмами може вийти занадто різким.
  Багато перукарів рекомендують завершувати брондування процедурою біоламінування – це зафіксує задані відтінки, а також додасть шевелюрі дзеркальний блиск і шовковистість.